Szybki kontakt: chrzan@penny-gondek.pl, komórka: +48 509 282 571, tel./fax: +48 71 398 32 10

Kontakt

ofirmie

PENNY GONDEK Sp. z o.o.
ul. Dobroszycka 23
56-400 OLEŚNICA

NIP:  911-18-29-841

tel. +48 71 398 32 10
tel. +48 71 398 32 11
fax. +48 71 314 30 89
szybki kontakt +48 509 282 571

e-mail: biuro@penny-gondek.pl

QR CODE

Kontakt

Kontakt w sprawie Naszego asortymentu:

Nasze osoby kontaktowe chętnie odpowiedzą bezpośrednio na pytania i sugestie.

Kontakt

Grzegorz Jędrysiak
+48 509 725 101
jedrysiak@penny-gondek.pl

Kontakt

Piotr Flaczyk
+48 509 725 102
flaczyk@penny-gondek.pl

Kontakt

Jarosław Musiałek
+48 509 725 103
musialek@penny-gondek.pl

laser_Zimmermann

Jan Gondek
+48 502 308 556
gondek@penny-gondek.pl

Kontakt

Mariusz Chrzan
+48 509 282 571
chrzan@penny-gondek.pl

Kontakt

Dorota Czerska
+48 509 725 106
biuro@penny-gondek.pl

Kontakt

Kamila Gondek
+48 509 725 105
kamila@penny-gondek.pl

Kontakt

Dorota Czerska
+48 509 725 106
biuro@penny-gondek.pl

Kontakt

Mariusz Chrzan
+48 509 282 571
chrzan@penny-gondek.pl

Kontakt

Piotr Balicki
+48 509 725 104
balicki@penny-gondek.pl

Kontakt

Mariusz Chrzan
+48 509 282 571
chrzan@penny-gondek.pl

Kontakt

Mariusz Chrzan
+48 509 282 571
chrzan@penny-gondek.pl

Kontakt

Wojciech Kras
+48 509 725 100
kras@penny-gondek.pl

Kontakt

Łukasz Mindur
+48 509 725 099
serwis@penny-gondek.pl

Kontakt

Bogdan Fortuna
+48 509 725 107
serwis@penny-gondek.pl