Szybki kontakt: chrzan@penny-gondek.pl, komórka: +48 509 282 571, tel./fax: +48 71 398 32 10

Witamy na stronie firmy PENNY-GONDEK

Firma PENNY GONDEK SP. z o.o . działając od roku 1991 na rynku polskim, a także poza granicami kraju, zbudowała swoją, rozpoznawalną przez Klientów, markę. Fast bad credit loans now. Z ofertą trafiamy zarówno do dużych przedsiębiorców zajmujących się produkcją drzewną na skalę przemysłową, jak i do mniejszych zakładów i klientów indywidualnych.

Firma PENNY GONDEK towarzyszy zainteresowanemu na etapie planowania i projektu zakupu, a następnie przedstawia pełny typoszereg maszyn, urządzeń i narzędzi. Wspieramy także Państwa przy obsłudze finansowej, dzięki wykwalifikowanej kadrze przeprowadzamy uruchomienia maszyn i szkolenia z ich obsługi, a na koniec zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Współpraca z wiodącym firmami zagranicznymi z branży drzewnej z Niemiec, Austrii, Czech, Szwajcarii, Francji, Włoch i Finlandii daje nam możliwość zaproponowania Klientom, najnowszych, a także różnorodnych rozwiązań technologicznych.

To nie przypadek, ze nasze logo firmowe zdobi sylwetka bobra- najinteligentniejszy wśród gryzoni, pracowitego i skutecznego w obróbce drewna, wytrwałego i świetnie dopasowującego się do warunków otoczenia. Sama natura podpowiedziała nam co z jej odwiecznych praw warto przenieść na grunt filozofii firmowej!

Zapraszamy do zapoznania się nasza ofertą!

faksymilka

Nasza siedziba z lotu ptaka

 

PENNY-GONDEK na targach

DREMA 2015

Wywiad Prezesa firmy Jana Gondek

prezesJanGondek

panorama_penny_gondek_mini